O nas

Nasza firma działa głównie na terenie Nadbużańskiego Podlasia. Zajmujemy się całorocznym wypożyczaniem sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Mieszkamy i pracujemy nad rzeką Bug,  która dała nam inspiracje do utworzenia firmy i wykorzystania jej turystycznych walorów. Proponujemy Państwu turystykę aktywną która ma na celu przyjemne i dynamiczne spędzenie wolnego czasu. Na połączenie walorów poznawczych ze sportową aktywnością zapraszamy nad rzekę Bug, która jest jedna z ostatnich w Europie dużych rzek o praktycznie niezmienionej przez człowieka dolinie o naturalnym charakterze, z licznymi zakolami, starorzeczami, łąkami zalewowymi i lasami łęgowymi.

piekny-wschod-zdjecie-rodzinne

Pomagając w aktywnym spędzeniu czasu podpowiemy, jak dopasować trasy spływu kajakowego bądź wyprawy skuterem śnieżnym do indywidualnych potrzeb.

W tym celu zapewniamy sprzęt dobrej jakości oraz jego dowóz we wskazane miejsce. Pomożemy w znalezieniu noclegu, doradzimy gdzie warto wybrać się na dobrą kuchnię oraz co warto zwiedzić na szlakach turystycznych Nadbużańskiego Podlasia.

Sprawdź naszą ofertę –>

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego najciekawsze zakątki Powiatu Siemiatyckiego, leżące na najpiękniejszym odcinku rzeki Bug, zwanym „Podlaskim Przełomem Bugu” – Mielnik, Siemiatycze, Drohiczyn, Św. Górę Grabarkę i szereg innych miejsc…

 

Odwiedzili nas:

tomasz-tylicki-piekny-wschodTomasz Tylicki z ekipą PYTANIE NA ŚNIADANIE

Zobacz zwiastun –>

Ziemowit PędziwiatrZiemowit Pędziwiatr z ekipą TVP INFO

Zobacz zwiastun –>

Czesław-Lang-z-rodzinąCzesław Lang z rodziną

Romuald Koperski Romuald Koperski

Aleksander Doba

Aleksander Doba